پاپ_آپ

آخرین مطالب

آخرین ارسال های انجمن

ریزش کوه و ترک‌خوردگی منازل در عسلویه بر اثر زلزله/ یک نفر مصدوم شد

زمین لرزه عصر امروز شهرستان مهر استان فارس خساراتی از جمله ترک‌خوردگی منازل و یک مسجد و همچنین ریزش کوه در منطقه عسلویه را در پی داشت.

عبدالله نادری در گفتگو با خبرنگار مهر به زلزله عصر امروز شهرستان مهر از استان فارس اشاره کرد و در ارتباط با خسارت‌های این زمین‌لرزه اظهار داشت: پس از زلزله عصر امروز در مهر، پس لرزه‌ای تقریبا قوی، قسمت‌هایی از بخش عسلویه را لرزاند.

وی با اشاره به خسارات وارده، خاطرنشان کرد: در روستای بندو از توابع بخش ویژه عسلویه چهار خانه ترک خورده که البته خوشبختانه خسارت جانی در پی نداشته است.

نادری افزود: در روستای سهموی جنوبی نیز چندین خانه به علت این پس لرزه دچار ترک شده‌اند.

مصدومیت یک نفر در روستای سهمی شمالی

بخشدار ویژه عسلویه ادامه داد: در روستای سهموی شمالی نیز یک مسجد ترک خورده و اینکه در روستای بستانو فردی به نام قاسمی که در حال خارج شدن از خانه بود، بر اثر این پس لرزه تعادل خود را از دست داده و نقش بر زمین شده و متاسفانه کتف وی به همین خاطر دچار شکستگی می شود.

نادری افزود: این مصدوم بلافاصله به بیمارستان پارسیان منتقل می‌شود و طی تماسی که با وی داشته ایم خوشبختانه حال عمومی این فرد خوب است و به زودی به کانون گرم خانواده بر می‌گردد.

ریزش کوه در بخش جنوبی عسلویه

وی اذعان داشت: در بخش جنوبی عسلویه، این پس لرزه موجب ریزش کوه نیز شده است که خوشبختانه خسارتی در پی نداشته است.

بر اساس اعلام شبکه لرزه‌نگاری کشوری وابسته به موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران عصر امروز زلزله‌ای به بزرگی 4.3 ریشتر شهرستان مهر در استان فارس را لرزاند.

این زمین لرزه در ساعت 15 و 23 دقیقه در موقعیت 52.85 طول جغرافیایی  و 27.40 عرض جغرافیایی شهرستان مهر را لرزاند که این زمین‌لرزه در فاصله 17 کیلومتری شهر مهر و فاصله 25 کیلومتری شهر عسلویه روی داد.

مطالب مرتبط

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش