close
دانلود فیلم

پشتیبانی

مدارک تحصیلی و سوابق اجرایی اعضای 14 کمیسیون‌ مجلس نهم منتشر شد.
loading...

اقلیم شناسی سینوپتیک

منبع:علوم اجتماعی شهرستان ششتمدمدارک تحصیلی و سوابق اجرایی اعضای 14 کمیسیون‌ مجلس نهم منتشر شد.   به گزارش فارس، مدارک تحصیلی و سوابق اجرایی اعضای 14 کمیسیون‌ مجلس نهم به شرح ذیل است: **کمیسیون آموزش و تحقیقات ردیف نام و نام خانوادگی حوزه انتخابیه مدرک تحصیلی سوابق اجرایی…

آخرین ارسال های انجمن

مدارک تحصیلی و سوابق اجرایی اعضای 14 کمیسیون‌ مجلس نهم منتشر شد.

r3394 بازدید : 637 دوشنبه 5 تير 1391 نظرات ()

منبع:علوم اجتماعی شهرستان ششتمد

مدارک تحصیلی و سوابق اجرایی اعضای 14 کمیسیون‌ مجلس نهم منتشر شد.

 
به گزارش فارس، مدارک تحصیلی و سوابق اجرایی اعضای 14 کمیسیون‌ مجلس نهم به شرح ذیل است:


**کمیسیون آموزش و تحقیقات

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه انتخابیه مدرک تحصیلی سوابق اجرایی
1 عباس مقتدایی اصفهان دکترای روابط بین الملل دانشگاه آزاد عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد شهر‌رضا
2 قاسم احمدی لاشکی نوشهر و چالوس فوق لیسانس مدیریت امور فرهنگی آزاد علوم تحقیقات آموزش و پرورش نوشهر، شورای اسلام شهر نوشهر دوره اول و دوم، فرماندار چالوس و معاون دانشگاه کمال الملک نوشهر
3 عبدالوحید فیاضی نور و محمود آباد فوق لیسانس مدیریت آموزشی مرکز آموزش مدیریت دولتی و دانشجوی دکترای مدیریت تکنولوژی آموزشی معلم، مدیر کل اجتماعی و انتخابات استانداری مازندران، رئیس سازمان آموزش و پرورش مازندران و مشاور و معاون وزیر آموزش و پرورش، مدیر کل امور جوانان استان مازندران و روزنامه نگار
4 میر قسمت موسوی اصل گرمی لیسانس معارف اسلامی مؤسسه باقرالعلوم و سطح دو فیضیه قم امام جمعه- رئیس عقیدتی سیاسی و نمایندگی ولی فقیه دانشگاه آزاد
5 اسفندیار اختیاری زرتشنیان یزد دکترای مهندسی تکنولوژی نساجی استاد دانشگاه (هیات علمی ) معاون پارک فناوری
6 زهره طبیب زاده تهران شمیرانات، ری و اسلامشهر دکترای دندانژزشکی دانشگاه شهید بهشتی استاد دانشگاه، مشاور رئیس جمهور در امور بانوان دولت نهم
7 علیرضا منادی تبریز اسکو و آذرشهر دکترای میکروبیولوژی و دامپزشکی استاد دانشگاه و ریاست دانشگاه‌های کشور
8 علی اصغر زارعی تهران، شمیرانات، ری و اسلام شهر فوق لیسانس مدیریت دولتی موسسه عالی آموزش و پژوهشی مدیریت و برنامه ریزی کارشناس دفتر مطالعات مدیریت بحران استانداری
9 جواد هروی قائنات فوق لیسانس تاریخ استادیار دانشگاه، ریاست پژوهشگاه میراث فرهنگی شرق کشور
10 جبار کوچکی نژاد رشت فوق لیسانس مدیریت دولتی رئیس سازمان آموزش و پرورش و رئیس دانشکده فنی، ادواره هشتم، سابقه عضویت در کمیسیون برنامه
11 محمود نگهبان سلامی خواف و رشتخوار فوق لیسانس روانشناسی تربیتی دانشگاه تهران مشاور و معلم آموزش و پرورش، مدرس دانشگاه پیام نور و دانشگاه اسلامی واحد تایباد
12 کارن خانلری ارامنه شمال دکترای مهندسی عمران سازه دانشگاه آزاد اسلامی طراح فنی شرکت پشم سنگ ایران عضو هیئت علمی تمام وقت دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز
13 غلامعلی حداد عادل تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر دکترای فلسفه نماینده مجلس
14 رضا صابری رامیان و آزاد شهر دکترای مردم شناسی پونا هندوستان کارشناس مطالعات اداره کل عشایری، مدیر گروه اجتماعی، معاون آموزشی و دانشجویی معاون اداری مالی دانشگاه آزاد اسلامی عضو شورای شهر
15 سید محمود نبویان تهران، شمیرانات ری و اسلامشهر دکترای فلسفه موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی عضو هیئت علمی موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی و قائم مقام پژوهشگاه اندیشه سیاسی اسلام
16 محمد مهدی زاهدی کرمان و راور دکترای ریاضی دانشگاه شهید باهنر کرمان سرپرست آموزش و پرورش شهر بابک، استاد تمام دانشگاه، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و سفیر فوق العاده و تام الاختیار ایران در مالزی و معاون و قائم مقام دانشگاه
17 فرهاد بشیری پاکدشت لیسانس مشاور و راهنمایی علامه طباطبایی مشارو مدیر کل ارزیابی عملکرد وزارت آموزش و پرورش
18 عطاءالله سلطانی رزن فوق لیسانس علوم قرآن و حدیث دانشگاه آزاد دبیر آموزش و پرورش، از موسسین دانشگاه پیام نور، مدرس دانشگاه دولتی بوعلی و دانشگاه آزاد اسلامی رزن
19 قاسم جعفری بجنورد، مانه، سملقان جاجرم و گرمه دکترای فقه و مبانی حقوق اسلامی دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات عضو هیئت مدیره موسسه فرهنگی اجتماعی آزادگان، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور آزادگان، مدیر کل فرهنگی ستاد کل آزادگان کشور، عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد و رئیس دانشگاه پیام نور لرستان خراسان شمالی
20 مهدی کوچک زاده تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر دکترای آبیاری دانشگاه تربیت مدرس پاسدار جهادگر، عضو هیات علمی و نماینده مجلس
21 علیرضا منتظری توکلی بافت، رابر و ارزوئیه دکترای علوم تربیتی، تاریخ و فلسفه تعلیم و تربیت دانشگاه شیراز معلم، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان
22 ابوالقاسم خسروی تربت حیدریه، مه و لات و زاوه فوق لیسانس فقه و حقوق دانشگاه آزاد اسلامی واحد تربت حیدریه کارشناس حراست، آموزش و پرورش مدیر شهرستان زاوه و دبیر تربت حیدریه
23 سید محمد باقر عبادی بیرجند و درمیان سطح سه حوزه علمیه قم و فوق لیسانس علوم قرآن و حدیث دانشگاه تربیت مدرس تهران، استاد دانشگاه
24 حجت‌الله درویش‌پور ایذه و باغمک دکترای علوم سیاسی از هندوستان استاد دانشگاه
25 علیرضا سلیمی محلات و دلیجان حوزوی خارج فقه و اصول قم و دکترای فقه و مبانی حقوق دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات امام جمعه موقت، مدیر مدرسه علمیه، رئیس هیات نظارت بر انتخابات شهرستان محلات و هیات علمی واحد محلات

**کمیسیون اجتماعی

ردیف نام‌ و نام خانوادگی حوزه انتخابیه مدرک تحصیلی سوابق اجرایی
1 محسن علیمردانی زنجان و طارم دکترای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زنجان عضو اصلی هیئت مدیره، سازمان نظام پزشکی استان زنجان، معاون درمان تامین اجتماعی استان زنجان
2 مهدی عیسی زاده میاندوآب، شاهین‌دژ و تکاب فوق لیسانس مدیریت دفاعی دانشگاه امام حسین مسئولیت‌های مختلف در حوزه فرماندهی گردان، تیپ و لشکر سپاه، سابقه ادوار هشتم، سابقه عضویت در کمیسیون اجتماعی
3 ناصر کاشانی زاهدان دکترای پزشکی دانشکده پزشکی زاهدان عضو شورای مرکزی پایگاه بسیج شهید فیاض بخش
4 حسین طلا تهران، شمیرانات، ری و اسلام شهر دکتری پزشکی و دانشجوی دکترای اقتصاد رئیس دانشکده حفاظت و بهداشت کار، فرماندار تهران، معاون استاندار تهران، رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت دخانیات، کارفرمای نمونه کشور، معاون وزیر صنایع در استان‌های ایلام، چهارمحال و بختیاری،‌کهکیلویه و بویراحمد، عضو شورای عالی حفاظت فنی کشور، مشاور و وزیر کار، مدیر کل حراست وزارت کار و امور اجتماعی، مدیر دفتر نظارت بر انتخابات شورای نگهبان در تهران
5 حسین مظفر تهران، شمیرانات، ری و اسلام‌شهر دکترای مدیریت و برنامه‌ریزی فرهنگی وزیر آموزش و پرورش، معاون بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و عضو کمیسیون اجتماعی آن، رئیس شورای نظارت بر صدا و سیما، عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی، عضو کمیسیون برنامه و بودجه و آموزش تحقیقات مجلس، سابقه ادوار هفتم
6 مجتبی رحماندوست تهران، شمیرانات، ری و اسلام‌شهر دکترای ادبیات عرب دانشگاه‌ آزاد مدیر کل وزارت ارشاد
7 ایرج عبدی خرم آباد و دوره دکترای پزشکی دانشگاه لرستان مدیر عامل بیمارستان عشایری، مدیر درمان و مدیر فوریت‌های پزشکی استان
8 عباس قائیدرحمت دورود و ازنا دکترای جغرافیا و برنامه‌ریزی روستایی دانشگاه شهید بهشتی استاد دانشگاه پیام نور استان کردستان
9 علیرضا محجوب تهران، شمیرانات، ری و اسلام‌شهر لیسانس تاریخ دانشگاه تهران شورای مرکزی حزب جمهوری اسلامی،‌دبیر کل خانه کارگر و نماینده مجلس، سابقه ادوار چهارم، پنجم، هفتم و هشتم
10 عبدالرضا مصری کرمانشاه فوق لیسانس مدیریت دولتی مرکز مدیریت دولتی مدیر کل و معاون مشارکت‌ها کمیته امداد امام وزیر رفاه و تامین اجتماعی و سفیر، سابقه ادوار هفتم، سابقه عضویت در کمیسیون اجتماعی
11 عبدالرضا عزیزی شیروان لیسانس حسابداری دانشگاه آزاد حسابدار ممیز، سرممیز و مدیر کل دارایی، سابقه ادوار ششم و هفتم، سابقه عضویت در کمیسیون اقتصادی
12 عباس صلاحی تفرش و آشتیان دکترای تخصصی طب فیزیکی و توانبخشی ریاست شبکه بهداشت و درمان شهرستان تفرش، مدیر گروه توانبخشی بیمارستان بانک ملی و میلاد و عضو بسیج مستضعفان
13 فرج الله عارفی جیرفت و عنبرآباد فوق لیسانس مردم شناسی دانشگاه آزاد اسلامی زرند مدیر کل، مدیر کل هماهنگی، دبیر کل ستاد احیا زکات کل کشور و فرماندار راور، مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی و هرمزگان، 14 سال، مدیر کل هماهنگی موسسات عام المنفعه کشور، دبیر کل ستاد احیای زکات کشور، مدرس دانشگاه رئیس هیئت امنای دانشگاه پیام نور
14 سید امیر حسین قاضی‌زاده مشهد و کلات دکترای پزشکی متخصص گوش و حلق و بینی و جراح سرو گردن پزشک عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی، قائم مقام وزیر و رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان و عضو کمیسیون تلفیق، ادوار هشتم، سابقه عضویت در کمیسیون بهداشت
15 سالار مرادی سنندج، دیواندره و کامیاران دانشجوی دکترای علوم سیاسی عضو هیئت علمی دانشگاه، معاون آموزشی دانشگاه، مدیر فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، محقق و پژوهشگر مسائل سیاسی و اجتماعی، مدیر گروه علوم سیاسی دانشگاه
16 ضرغام صادقی شیراز دکترای متخصص طب کار از دانشگاه شیراز مشاور عالی و معاون حقوقی و برنامه وزیر، مدیر کل و معاون هماهنگی ریاست جمهوری
17 محمد اسماعیل سعیدی تبریز، اسکو آذرشهر فوق لیسانس مدیریت دولتی جانشینی فرماندهی سپاه استان، فرمانده سپاه تبریز، عضو کمیسیون برنامه‌ریزی استان، عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی استان
18 سید محمد مهدی پورفاطمی دشتی و تنگستان حوزوی، خارج فقه و اصول مرکز مدیریت حوزه علمیه قم مسؤول اعزام مبلغ اوقاف، ادوار ششم، هفتم و هشتم، کمیسیون فرهنگی، صنایع و اجتماعی
19 شهروز افخمی ملکان فوق لیسانس مدیریت دولتی موسسه آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه‌‌ریزی سرپرست آموزش و پرورش، بخشدار ملکان، بخشدار میانه، بخشدار مرند، مدرس دانشگاه و معاون مدیرکل امور اجتماعی استانداری

**کمیسیون افتصادی

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه انتخابیه مدرک تحصیلی سوابق اجرایی
1 عبدالکریم رجبی مینودشت، کلاله، گالیکش و مراوه‌ تپه کارشناس علوم پزشکی از دانشگاه تهران، فوق لیسانس حقوق دانشگاه پیام نور تهران دوازده سال سابقه کار در سازمان بیمه خدمات درمانی به عنوان نماینده مدیر کل در پرداخت هزینه به مراکز درمانی، کارشناس ارشد در زمینه نظارت درمانی در مراکز درمانی، بودجه بندی سالیانه سازمان و ترازبندی سالیانه سازمان برای کنترل هزینه‌های سازمان همکاری با بنیاد جانبازان در زمینه مسائل درمانی جانبازان
2 ارسلان فتحی پور کلیبر لیسانس اقتصاد و فوق لیسانس مدیریت برنامه ریزی و فرهنگی دانشگاه علوم تحقیقات شانزده سال سابقه در نیروهای مسلح و هشت سال در مدیریت‌های اقتصادی، سابقه ادوار هفتم و هشتم، سابقه عضویت اقتصاد
3 سید محمد حسین میرمحمدی گلپایگان و خوانسار فوق لیسانس حقوق عمومی دانشگاه امام حسین فعالیت در بخش اقتصادی بنیاد مستضعفان واحد معافیت حقوقی دارای مدیریت حرفه‌ای از دانشگاه شهید بهشتی در همین زمینه، رئیس کمیسیون توافقات، رئیس گروه امور قراردادها و رئیس گروه طرح‌ها و لوایح امور مجلس
4 مهناز بهمنی سراب فوق لیسانس علوم تربیتی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز مدیر دبیرستان آموزش و پرورش
5 محسن صرامی فروشانی خمینی‌شهر لیسانس دبیر زیست شناسی دانشگاه اصفهان معلم و رئیس آموزش و پرورش شهرستان خمینی شهر
6 محمد علیپور ماکو، چالدران، شوط و پلدشت فوق لیسانس مدیریت دولتی موسسه مدیریت دولتی عضو شورای واحد اطلاعات ارومیه، مسئول اداره ستادی، رئیس اداره شهرستان ماکو، معاون مدیر کل و مدیر کل امنیتی انتظامی استانداری آذربایجان غربی
7 امید کریمیان مریوان و سروآباد فوق لیسانس مدیریت اجرایی دانشگاه تهران کارشناس برنامه‌ریزی و فناوری بخشدار مرکزی مریوان بخشدار خاو و میرآباد مدیر بازارچه باشماق و کارشناس رسیدگی به شکایت
8 حمیدرضا خصوصی ثانی صومعه سرا فوق لیسانس عمران گرایش سازه دانشگاه آزاد اسلامی تاکستان مدرس رسمی گروه عمران دانشکده شهید چمران رشت ومدیر کل عمران وشهرسازی منطقه آزاد تجاری صنعتی انزلی
9 عثمان احمدی مهاباد فوق لیسانس تاریخ مدیر کارخانه و مدیر عامل باشگاه استقلال مهاباد
10 غلامحسین شیری علی آبادی هشترود و چاراویماق فوق لیسانس تاریخ کارمند، مدرس دانشگاه، رئیس نهضت سوادآموزی هشترود، رئیس کمیته امداد هشترود، شهردار هشترود، رئیس آموزش و پرورش ملکان، رئیس گروه پژوهشی استان آذربایجان شرقی و رئیس گروه انجمن اولیا و مربیان استان آذربایجان شرقی
11 ایرج ندیمی لاهیجان و سیاهکل کارشناس ارشد اقتصاد مدیر کل امور مجلس وزارتخانه‌های صنایع و معادن، مدیر کل گزینش دانشجو و استاد سازمان سنجش مشاور وزارتخانه‌های آموزش و پرورش و نفت سازمان تامین اجتماعی و مسئول گزینش وزارت اطلاعات و معادن وزیر صنایع، سابقه ادوار ششم و هفتم، سابقه عضویت اقتصاد
12 محمد حسن نژاد مرند و جلفا فوق لیسانس مدیریت مالی دانشگاه مازندران مدیر عامل شرکت کارگزاری آستان قدس رضوی
13 محمد حسین حسین زاده بحرینی مشهد وکلات سطح سه حوزوی و دکترای علوم اقتصادی از علامه طباطبایی معاون آموزش وپژوهشی دانشکده علوم حدیث
14 محمد علی مددی میانه فوق لیسانس مدیریت آموزش مرکز مدیریت دولتی عضو شورای شهر و هیئت علمی دانشگاه پیام نور
15 سید جلال یحیی زاده فیروزآبادی تفت و میبد حوزوی (خارج فقه و اصول) مدرس و مدیر حوزه علمیه، سابقه ادوار هفتم و هشتم، سابقه عضویت در کمیسیون فرهنگی
16 محمدرضا پور ابراهیمی داورانی کرمان و راور دکترای مدیریت مالی مدیر سازمان بورس، استانداری معاون کرمان و رئیس صندوق حمایت از پژوهشگران و عضو شورای عالی بورس کشور
17 ابراهیم نکو رباط کریم و بهارستان فوق لیسانس مدیریت امور فرهنگی واحد علوم و تحقیقات تهران دبیر ریاضی، فیزیک،‌اقتصاد و تاریخ، دبیر اقتصاد دبیرستان‌های رباط کریم، بهارستان، مدیریت هنرستان، نفر اول شورای شهر در دوره اول، مدرس دانشگاه (درس رفتار سازمانی) عضو شورای حل اختلاف
18 محمد رجایی باغ سیائی گناباد و بجستان دکترای اقتصاد دانشگاه درهام انگلستان حوزوی درس خارج امیرالمومنین قم عضو هیئت علمی موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی مدیر کل تحصیلات تکمیلی جامعت المصطفی العالمیه
19 محمود شکری طوالش، رضوانشهر، ماسال فوق لیسانس مدیریت دولتی مسئول امور مالیاتی اردبیل، قزوین، معاون عملیاتی سازمان امور مالیاتی و مشاور وزیر اقتصاد
20 ناصر عاشوری قلعه رودخانی فومن و شفت حوزوی سطح دو آستانه اشرفیه پاسدار، مشاور و نماینده وزیر وزارت اقتصاد و دارایی و معاون وزیر وزارت بازرگانی، سابقه ادوار پنجم و هفتم، سابقه عضویت در کمیسیون اقتصاد
21 عطاءالله حکیمی رودبار فوق لیسانس مدیریت بازرگانی دانشگاه آزاد اسلامی رشت پاسدار، کارمند اداره اطلاعات و مدرس دانشگاه، سابقه ادوار هفتم، سابقه عضویت در کمیسیون اقتصادی
22 رحیم زارع آباده، بوانات و خرم بید لیسانس مدیریت گرایش صنعتی، فوق لیسانس مدیریت بازرگانی مدیریت تحول، دانشجوی دکتری رشته مدیریت بازرگانی گرایش مدیریت استراتژیک دبیر آموزش و پرورش

مدیریت امور مالی و اداری گروه های صنعتی

ممیز سازمان امور مالیاتی

سرپرست هیأت های بازرسی در امور داخلی و خارجی و مناطق آزاد تجاری

مدیر نظارت و بازرسی بر حوزه بازرگانی خارجی

23 روح الله بیگی میاندوآب، شاهین‌دژ و تکاب سطح چهار حوزه علمیه قم (دکترای فقه و اصول) فوق لیسانس تخصصی مذاهب اسلامی قم موسسه آموزش و پژوهشی مذاهب اسلامی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی میاندوآب، مدرس دانشگاه آزاد، پیام نور، علمی و کاربردی ونیمه حضوری و مدیر گروه معارف دانشگاه آزاد اسلامی میاندوآب و مدیر کل فرهنگی سازمان اوقاف کشور، مدیر عامل بنیاد مهدویت استان آذربایجان غربی، مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان آذربایجان غربی، مشاور عالی نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف کشور، رئیس هیئت مدیره بنیاد توسعه و عمران اوقاف استان، مدیر مسول هفته نامه فریاد قلم، عضو شورای فرهنگ عمومی استان آذربایجان غربی
24 سعید اربابی ایرانشهر، سرباز، دلگان فوق لیسانس مدیریت اجرایی دانشگاه بین المللی مسئول امور مالی اداره کل بنادر و دریانوردی
25 سید ناصر موسوی لارگانی فلاورجان لیسانس الهیات سطح دو حوزه دبیر آموزش و پرورش و موسسه خیریه، ادوار هشتم، سابقه عضویت در کمیسیون اقتصاد

**کمیسیون امنیت ملی‌و‌سیاست خارجی مجلس

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه انتخابیه مدرک تحصیلی سوابق اجرایی
1 سید حسین نقوی حسینی ورامین و پیشوا دکترای علوم سیاسی علوم تحقیقات تهران مدیرکل، عضو هیئت علمی و رئیس دانشگاه، ادوار هشتم، کمیسیون امنیت
2 جواد جهانگیرزاد ارومیه دکترای جامعه شناسی سیاسی کارشناس ارشد و مدیر وزارت اطلاعات مدرس دانشکده اطلاعات و پژوهشگر مرکز بررسی استراتژیک امنیت ملی، ادوار هفتم و هشتم، کمیسیون امنیت
3 محمدرضا محسنی‌ثانی سبزوار، جوین، جغتای و خوشاب فوق لیسانس مدیریت مرکز آموزش مدیریت دولتی فرماندار، استاندار و معاون سیاسی، ادوار هشتم، کمیسیون اجتماعی
4 نوذر شفیعی ممسنی و رستم دکترای روابط بین‌الملل دانشگاه تهران رئیس پژوهشکده میان فرهنگی و مدیر کل تحقیقات و برنامه‌ریزی دانشگاه آزاد تهران و هیئت علمی دانشگاه اصفهان، استاد دانشگاه، کارشناس وزارت خارجه
5 منصور حقیقت‌پور اردبیل، نیر و نمین دکترای مدیریت استراتژیک عضو کمیته، جهاد سازندگی و سپاه، مسئول ستاد بازسازی عتبات و استاندار
6 سید باقری حسینی زابل، زهک و هیرمند لیسانس عمران دانشگاه امیرکبیر تهران کارمند معاونت ریاست جمهوری، ادوار هفتم
7 محمد آشوری بندرعباس، قشم، حاجی آباد ابوموسی و خمیر دکتری امنیت ملی دانشگاه عالی دفاع ملی عضو شورای فرماندهی سپاه، معاون سیاسی استانداری هرمزگان، مدیرکل اطلاعات بوشهر، مدیرکل اطلاعات استان فارس، ادوار هفتم و هشتم، کمیسیون امنیت ملی
8 عوض حیدرپور شهرضا و دهاقان دکترای تخصص بیهوشی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ریاست و عضویت در بهداری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و متخصص در مرکز قلب و عروق شهید رجایی، ادوار هفتم و هشتم، کمیسیون بهداشت و امنیت
9 حجت‌الله خدایی سوری دلقان و سلسله لیسانس علوم سیاسی آزاد کرج مدیر بازداشتگاه
10 اسماعیل کوثری تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر فوق لیسانس مدیریت امور دفاعی دانشگاه امام حسین فرمانده سپاه پاسداران، معاونت امنیت ستاد کل نیروی مسلح و نماینده مجلس، ادوار هشتم
11 حسن کامران اصفهان دکترای جغرافیای سیاسی دانشیار دانشگاه تهران، رئیس انجمن جغرافیای ایران، مسئول معاونت آموزش دریایی سپاه، مسئول بسیج استادان کشور، مسئول حفاظت اطلاعات نزاجا، مسئول حراست کل کشور، رئیس دانشکده علوم جغرافیایی، عضو کمیسیون تلفیق برنامه سوم و پنجم توسعه، عضو کمیسیون تلفیق بودجه سالانه در چند دوره، ادوار چهارم، پنجم، هفتم و هشتم، کمیسیون امنیت
12 فتح‌الله حسینی قصر شیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب فوق لیسانس جامعه‌شناسی علوم اجتماعی دانشگاه آزاد رودهن پاسدار، مدیر وزارت اطلاعات، مدیرکل سازمان تربیت بدنی مازندران و مدیر وزارت اطلاعات
13 حسین سبحانی‌نیا نیشابور و تخت جلگه دکترای علوم سیاسی دانشگاه علوم انسانی و خارج حوزه علمیه مشهد مشاور وزیر امور خارجه، عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در دوره‌های چهارم، هفتم، هشتم، نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، ادوار دوم، سوم، چهارم، هفتم و هشتم، کمیسیون سیاست خارجی و امنیت
14 محمد صالح جوکار یزد و صدوق فوق لیسانس بافت‌شناسی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مسئول سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
15 کاظم جلالی شاهرود و میامی دکترای علوم سیاسی دانشگاه امام جعفر صادق کارشناس سیاسی بین‌المللی وزارت امور خارجه، مدرس دانشگاه و مدیر دفتر مطالعات سیاسی مرکز پژوهشها، ادوار ششم، هفتم و هشتم، کمیسیون امنیت
16 علاءالدین بروجردی بروجرد فوق لیسانس روابط بین‌الملل معاون وزیر امور خارجه و نماینده مجلس ادوار ششم، هفتم و هشتم، کمیسیون امنیت
17 مهدی سنایی نهاوند حوزوی سطح چهار و دکترای علوم سیاسی آکادمی روسیه مدیر گروه مطالعات روسیه در دانشگاه تهران، عضو گروه مطالعات منطقه‌ای در دانشگاه تهران، رایزن سفارت ایران و روسیه و قزاقستان و استاد دانشگاه، رایزن سفارت، عضو هیئت علمی و رئیس انستیتو فرهنگی اکو، ادوار هشتم، کمیسیون امنیت
18 محمد حسن آصفری اراک، کمیجان و خنداب فوق لیسانس فرماندار سابق اراک
19 سید احمدرضا دستغیب شیراز دکترای علوم سیاسی استا
مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
  • فراموشی رمز عبور؟
  • موضوعات

  • جغرافیا طبیعی
  • جغرافیا انسانی
  • دانلود ها
  • عمومی
  • طبقه بندی مطالب
  • جغرافیدانان بزرگ
  • مناطق
  • نرم افزار های جغرافیایی
  • مقالات جغرافیایی
  • زلزله
  • سایت اقلیم شناسی در اینستاگرام

    صفحه رسمی سایت اقلیم شناسی  در اینستاگرام...

    مارا دنبال کنید...

    www.instagram.com/cliimatology

    نحوه ارسال مطلب(کاربران سایت)

    علاقه مندان به ارسال مطالب خود در سایت تخصصی اقلیم شناسی ؛ نحوه ارسال مطلب در سایت اقلیم شناسی با نام خود شما؛ از طریق لینک زیر فایل آموزشی را دانلود نمایید:

    برنامه اندروید سایت اقلیم شناسی

    دانلود برنامه کاربردی سایت اقلیم شناسی برای گوشی های اندروید. جهت سهولت در دسترسی به سایت بران شدیم که نرم افزار اندرویدی تولید کنیم تا دوستان و همراهان سایت اقلیم شناسی هواره دسترسشی آسان به سایت داشته باشند.

    دانلود

    وب سایت جامع هوا و اقلیم
    <a href="http://parstools.com/">

    فید خوان rss reader