پاپ_آپ

آخرین مطالب

آخرین ارسال های انجمن

حقوق بی‌کاری برای فارغ‌ التحصیلان دانشگاه!

عضو هیئت رئیسه مجلس از اختصاص 2 هزار میلیارد تومان از مجل اجرای هدفمندی یارانه‌ها به بیمه بیکاران فارغ‌التحصیلان دانشگاهی خبر داد.
به گزارش ندای انقلاب به نقل از فارس، علیرضا منادی عصر امروز در آیین افتتاح ساختمان دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی سراب اظهار کرد: مجلس شورای اسلامی ۲هزار میلیارد تومان از محل اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها را به بیمه بیکاران فارغ‌التحصیلان دانشگاهی اختصاص داد.

وی افزود: بر این اساس با رعایت و لحاظ پاره‌ای شرایط افراد بیکار متاهل ۲۳۰ هزار تومان و افراد مجرد ۱۷۰-۱۸۰تومان مقرری ماهیانه دریافت خواهند کرد.

منادی، از کسب رتبه نخست علمی از سوی ایران در میان کشورهای منطقه خبر داد و افزود: ایران اسلامی با پشت سر گذاشتن مصر و ترکیه توانست در جایگاه نخست تولید علمی کشورهای منطقه قرار گیرد.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی این موفقیت را مرهون برنامه‌ریزی‌های دقیق انجام یافته با الهام از سند چشم‌انداز ۲۰ ساله کشور عنوان کرد.

منادی با بیان اینکه این سند در سال ۱۳۸۴ به صورت قانون مدون از سوی مجلس شورای اسلامی درآمده اظهار کرد: ایران اسلامی هم اکنون با کسب رتبه نخست تولید علم در بین کشورهای منطقه به افق ترسیم شده از سوی مقام معظم رهبری در بخش علمی دست یافته است.

منادی، تولید علم را براساس محاسبه‌های کارشناسی مرتبط با میزان تولید و ارایه مقاله‌های علمی و تعداد محققان کشور عنوان کرد.

رئیس منطقه ۱۳دانشگاه آزاد اسلامی درایت و روشن‌بینی مقام معظم رهبری را تضمین‌کننده پیشرفت‌های کشور و نقطه قوت دانشمندان ایرانی دانست و یادآورشد: بزرگ‌ترین افتخار ما این است که خداوند نعمت داشتن رهبری فرزانه،خردمند، علم دوست و عالم را به ما ارزانی داشته است.

ثمرات شیرین اجرای قانون هدفمندی

این نماینده مجلس شورای اسلامی، اجرای هدفمندی یارانه‌ها را مورد اشاره قرار داد و اظهار کرد: مجلس با اختصاص ۶ هزار میلیارد تومان از محل درآمدهای حاصل شده از اجرای این قانون زمینه ارائه خدمات رایگان پزشکی به بیماران معرفی شده از سوی پزشک خانواده را در بیمارستان‌های دولتی فراهم کرد.

وی، رقم درآمدهای حاصل شده از اجرای قانون هدفمندی را ۶۶ هزار میلیارد تومان ذکر کرد.

مطالب مرتبط

ارسال نظر برای این مطلب

کاسه تو بگیر آش! به همین خیال باش!!
شما جیب ما رو نزن نمیخواد به ما مستمری بدی!!! شکلکشکلکشکلک

باید ببینیم تا چقدر این ها شعار است و چقدر حقیقت. متاسفانه بین گفتار و عمل در جامعه ما فاصله بسیارست

پاسخ : انشاالله که عملی بشه


کد امنیتی رفرش