پاپ_آپ

آخرین مطالب

آخرین ارسال های انجمن

بهترین مقصد گردشگری سال ۲۰۱۲ + عکس

http://www.tazeh.net/assets/7e0b6a8c9f522e2302ced060a5ebbdb7_552_310.jpg

کشور «ترینیاد و توباگو» با رأی اکثریت اعضای اجلاس شورای گردشگری اتحادیه اروپا، به عنوان بهترین مقصد گردشگری و مقصد دلخواه فرهنگی جهان در سال ۲۰۱۲ معرفی شد

mashreghnews.ir: کشور «ترینیاد و توباگو» با رأی اکثریت اعضای اجلاس شورای گردشگری اتحادیه اروپا، که درشهر بخارست رومانی برگزار شد، به عنوان بهترین مقصد گردشگری و مقصد دلخواه فرهنگی جهان در سال ۲۰۱۲ معرفی شد.

این عنوان که به اذعان کارشناسان گردشگری، افتخاری بزرگ برای کشورهای گردشگری‌پذیر به شمار می‌رود، برای نخستین بار به کشوری واقع در نیمکره غربی اهدا شده است.
به گفته اعضای این شورا، علت این انتخاب وجود تنوع حیات‌وحش، جاذبه‌های طبیعی همچون سواحل شنی، همراه با گوناگونی اکولوژیکی و جغرافیایی موجود در این کشور بوده است.
گفتنی است، چهارتن از اعضای شورای گردشگری و تجارت اروپا به سرپرستی وزیر انرژی رومانی و نائب رئیس شورا برای تحویل لوح مخصوص و اهدای یک جایزه ویژه، وارد ترینیداد و توباگو شدند.
شورای گردشگری و تجارت اتحادیه اروپا از بدو تأسیس تاکنون، کشورهای سوریه، ترکیه، امارات و کره‌جنوبی را به عنوان بهترین مقصد‌های گردشگری در ۴ سال گذشته انتخاب و معرفی کرده است

مطالب مرتبط

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش